27° Piątek
21 Września

Sob

CUK Ubezpieczenia Sp z.o.o Sp Komandytowa

Piastów | 05-820 | ul. Al. Tysiąclecia 7
Telefon: 22 290 58 27
Email: piastow@cuk.pl
Internet: https://cuk.pl/placowki/cuk_ubezpieczenia_piastow
Otwierając pierwszą placówkę CUK w 2001 roku zainicjowaliśmy początek istotnych zmian w sposobie sprzedaży ubezpieczeń oraz stworzyliśmy nowy model multiagencji.

O CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia, to:

• 30 Towarzystw w 1 miejscu
• już ponad 240 placówek w całej Polsce
• lider wśród multiagencji ubezpieczeniowych
• ponad 2 mln kalkulacji rocznie i ponad 60 mln oszczędności dla naszych Klientów

Jak wynika z przeprowadzonego w 2015 r. przez „Rzeczpospolitą” zestawienia:

„CUK Ubezpieczenia bezsprzecznie wysuwa się na czoło wśród innych multiagencji w różnych kategoriach, w tym również jeżeli chodzi o największy wybór dostępnych produktów, a klienci mogą wybierać spośród produktów ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.”

Porównywarka ubezpieczeń

Doradcy CUK w kilka minut bezpłatnie porównują dostępne na rynku polisy spośród oferty 30 Towarzystw i pomagają wybrać tę najkorzystniejsze ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczenie podróży czy ubezpieczenie na życie. Polisę można kupić od ręki, a ceny ubezpieczeń nie różnią się od tych oferowanych u poszczególnych ubezpieczycieli. Płatność za ubezpieczenie można podzielić nawet na 11 rat, a za pierwszą z nich zapłacić dopiero po 3 tygodniach.

Najwięcej ofert ubezpieczeń

Mamy największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. Obok najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC i Assistance) oraz standardowego zestawu produktów majątkowych, turystycznych i na życie, w multiagencji CUK można kupić ubezpieczenia rolne, zdrowotne, antyrakowe, IKZE, a także ubezpieczenia skierowane do firm.

Firma Przyjazna Klientowi

W 2017 roku zostaliśmy laureatem ogólnopolskiego programu Firma Przyjazna Klientowi. Znaleźliśmy się w niewielkim gronie firm, które w swoich działaniach myślą przede wszystkim o kliencie i jego potrzebach. Jest to dla nas duże wyróżnienie, głównie z racji tego, że na ocenę mają wpływ opinie uzyskane bezpośrednio od naszych klientów. Wskaźnik zadowolenia ze współpracy z naszą firmą wyniósł aż 96% i jest to powód do naszej dumy.


Biznes, Prawo, Ekonomia