27° Piątek
21 Września

Sob

Biuro Rachunkowe Maculewicz Finance Sp. z o. o.

Pruszków | 05-800 | ul. Staszica 1D lok. U3
Telefon: 22 738 71 60
Email: biuro@maulewicz.pl
Internet: www.maculewicz.pl
Realizowana przez nas obsługa księgowa może być dostosowywana do indywidualnych oczekiwań Klientów przede wszystkim dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów. Posiadamy profesjonalny zespół księgowych, kadrowych, analityków finansowych, audytorów, biegłych rewidentów, konsultantów ds. funduszy europejskich oraz specjalistów z innych dziedzin. Najważniejsza jest kompleksowa obsługa ukierunkowana nie tylko na aktualne zadania, ale również zwrócona ku systematycznemu budowaniu przyszłości przedsiębiorstwa. Dzięki takiemu zapleczu możemy pomóc Państwu w każdej dziedzinie prowadzonej działalności. Wszyscy nasi specjaliści są do dyspozycji Klientów. Dzięki temu jesteście Państwo obsługiwani kompleksowo i profesjonalnie, a księgowość przestaje być dla Państwa firmy dodatkowym wyzwaniem, a staje się solidną podstawą dalszego rozwoju. Jako doświadczone biuro rachunkowe stale troszczymy się o dobre relacje z Klientami i ich zadowolenie ze współpracy z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie udzielić Państwu niezbędnego wsparcia.

Nasza oferta:
– Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów (uproszczona księgowość)
– Prowadzimy księgowość spółek z o.o. (pełna księgowość)
– Prowadzimy księgowość fundacji i stowarzyszeń
– Prowadzimy księgowość spółek komandytowych, jawnych oraz cywilnych
– Pomagamy przygotować dokumenty i zarejestrować firmę – Reprezentujemy Państwa przed organami podatkowymi i kontrolnymi
– Świadczymy kompleksową obsługę kadrowo – płacową
– Odbieramy dokumenty od Klienta

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż zdajemy sobie sprawę, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu prowadzonej działalności czy zakresu świadczonych usług.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź do bezpłatnej konsultacji, na której przedstawimy naszą szczegółową ofertę i wycenę świadczonych usług.


Doradztwo Finansowe