27° Piątek
21 Września

Sob

BIURO KSIEGOWE I UBEZPIECZENIOWE BUSINESS WINGS

PRUSZKÓW | 05-802 | ul. ALEJE JEROZOLIMSKIE 476
Telefon: 785973282
Email: businesswings@businesswings.pl
Internet: www.businesswings.pl
Posiadamy zespół doświadczonych oraz skutecznych praktyków. Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie pracując w działach finansowych jednostek budżetowych, spółkach prawa handlowego. Tym, co definiuje naszą pracę jest profesjonalizm w wykonywaniu zadań, których się podejmujemy.
Oferujemy usługi:
– prowadzenia księgowości w szerokim zakresie oraz doradztwa i pomocy doraźnej (pełna księgowość dla Spółek z o.o., Akcyjnych, Komandytowych, Cywilnych, KPiR, ryczałt),
– prowadzenia spraw kadrowych, płac oraz umów cywilnoprawnych, – pozyskiwania i rozliczania dotacji UE,
– rozliczeń PIT, CIT, VAT, – prowadzenia spraw z ZUS,
– sprawozdawczości GUS, PFRON, INTRASTAT
– sporządzania sprawozdań finansowych
– wszelkich rozliczeń osób fizycznych (rozliczenia roczne, zwroty VAT z materiałów budowlanych itp.)
– sporządzania wniosków i biznes planów dla celów dotacji – pomocy w zakładaniu Spółek – dodatkowo oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, zdrowotne.

W pakietach dla firm bardzo korzystne oferty ubezpieczeniowe.
Oferujemy współpracę firmom istniejącym i rozpoczynającym działalność. Duża elastyczność w zakresie dostosowania do potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach Głównej Księgowej.
Biuro księgowe oferuje również pomoc w wyprowadzaniu i porządkowaniu dokumentacji firm. Posiadamy licencję do usługowego prowadzenia firm wydaną przez Ministra Finansów oraz ubezpieczenie OC, licencję Krajowego Nadzoru Finansowego, certyfikat experta usług księgowych.
Dojeżdżamy po dokumenty. Aby wykonać wstępną wycenę zapraszamy do kalkulatora na naszej stronie internetowej www.businesswings.pl


Biura Rachunkowe i Księgowi